Ben Kimim?

Bloguma hoşgeldiniz!

Bu yazıyı okuyorsan sitemde biraz gezinmiş ve muhtemelen kim yazmış diye merak etmişin 🙂
Uzatmıcam söz! Kısa ve öz bir şekilde yazmaya çalışıcam.
Ben Nurbanu… Almanya’nın Solingen şehrinde doğup büyüdüm. Şuanda Mannheim’da üniversite okuyorum ve Frankfurt yakınlarında uluslararası bir şirkette üniversite öğrencisi olarak çalışıyorum.
O nasıl oluyor diye soranlar vardır aranızda. Şu sıralar hayatım biraz şizofrenik biraz göçebe. Ben dönüşümlü olarak 3 ay üniversite okuyorum ve 3 ay beni okutan şirkette çalışıyorum. Okuduğum bölüm ile ilgili görevler üstlenip, projelere katılıyorum. Okuduğum bölümü anlatmak ise daha büyük bir sorun. Bölümün ismi ‘International Management for Business and Information Technology’. Bölüm kısaca özetlemek gerekir ise ortaya karışık bilgisayar mühendisliği ve işletme. Almanya’da yaşayanlar belki ‘Duales Studium’dan çıkarırlar.
Bir hafta içerisinde 3 farklı şehirde ve hatta ülkede olma ihtimalim çok yüksek. Dünyayı gezmek benim için bir hobi. Bu illa yüzlerce kilometre uzakta bir şehir veya ülke olması gerekmiyor. Olduğum yer normal yaşantımdan farklı bir yer ise ve ben orda olmaktan zevk alıyor isem, o günüm boşa gitmemiş bir gündür 😀
Resmini çekmeyi ve anlatmayı sevdiğim şeyler eski ve hikayesi olanlar. Benim hayatıma ve başkalarının hayatına değer katıcağını düşündüğüm şeyleri paylaşmayı seviyorum. Umarım sizde zevk alırsınız!

İyi okumalar dilerim…

WordPress.com'da Blog Oluşturun.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: